Tarihçemiz


Tarihçe

1945 yılından bugüne kadar kalite ve farklılık vurgusuyla, inşaat sektörünün içerisinde bulunmanın verdiği,  birikim ve tecrübelerin birleşimi ile 2008 yılında kurulan AGS GRUP İnşaat, kısa zaman içerisinde üstün bir gayret ve özveri örneği göstererek,  başarılı projelere imza atmıştır.

AGS GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı gösteren,  çalışanlarına değer veren ve aile gibi olmayı benimseyen bir firma olmuştur.

6 yılda; toplam 30.000 metrekarenin üzerinde,  10 adet projede,  674 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

Firma yarım asrın üzerinde ki deneyimi ile Pendik/Kurtköy’de; Huzur Sitesi, Franko Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Sitesi, Gözde Sitesi, Yonca Sitesi ve Kızılay apartmanı ile birlikte, Armutlu;  Çınardere sitesi ve Rize / İslampaşa Evleri, Fener Evleri projelerini,  başarılı bir şekilde sahiplerine teslim etmiştir.

AGS GRUP gerçekleştirdiği projelerde yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaracak, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak, sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firma proje üretimi konusunda toplumun aile yapısı, ortak ahlak kuralları ve sosyal yaşam standartlarını ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği bölgelerde farklılık oluşturmayı ve ilk tercih olabilmeyi başarmıştır.

Müşteri ve arsa sahipleri memnuniyeti bizler için birinci sırada önem arz etmektedir. Planlama süreçlerine daha fazla zaman ayırmanın gereklilik olduğu inancıyla, kaliteli, uygulanabilir ve süreklilik sağlayacak projeler üretmek ve yerine getirilebilecek taahhütler vermek firmanın en hassas olduğu konu olarak ön plana çıkmaktadır.

İnşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan AGS GRUP İnşaat, günümüz şartlarında alıcı kitlesini belirleyerek, bu çizgi üzerinde proje üretimini devam ettirmektedir. Alınan araziler ve yapılan planlamalar doğrultusunda, gün itibariyle çok daha büyük projelere imza atmaya hazırlanmaktadır.

1945 yılından bu yana gelen bilgi ve tecrübelerimiz, şimdi modern mimari ile birleşiyor. Gelişen dünyaya gelişmiş projeler inşa ediyoruz. Bugün olduğu gibi yarında sizin için yapılmış size özel yapılar inşa etmeye devam edeceğiz.